Alle updates voor vaste en mobiele flitsers voor alle kaarten, elke dag, voor alle GPS-apparaten.

Laatste update: 02.04.2025

Nu mijn apparaat bijwerken

Download de nieuwste beschikbare update. Werk uw kaarten bij. Selecteer uw auto uit de lijst en ontvang de informatie die u nodig hebt om uw kaarten bij te werken. De meest complete database van flitspalen op het internet beschikbaar. U ontvangt hiervan onmiddellijk in een download link met de benodigde bestanden naar uw apparaat bij te werken. Je hoeft geen ander formaat conversies te doen. 100% Juridische


Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2)

Om uw GPS-apparaat bij te werken: Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) met de laatste update, volg de volgende instructies.

Eerst en vooral, zorg ervoor dat je het updatebestand voor uw Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) apparaat, gedownload van SpeedcamUpdates.com.

Als nog niet nog het, kunt u het nu het invullen van het formulier u op deze pagina ziet.

  1. Alle bestanden uit het zip pakket SpeedcamUpdates. Als het bestand dat u hebt gedownload, is niet een ZIP-bestand: het bestand is al uitgepakt, en u kunt doorgaan met de volgende stap van deze installatie-instructies.
  2. Met behulp van een USB-stick geformatteerd in FAT32 kopieert u alle bestanden die u in de stap eerder hebt uitgepakt.
  3. Start uw auto en sluit de USB-stick snel aan op uw Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) toestel. Doe dit voordat uw Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) apparaat is ingeschakeld.
  4. Er wordt een pop-upbericht weergegeven met de melding dat er geen media zijn ingevoegd. Negeer het gewoon.
  5. Na enkele seconden verschijnt er een nieuw bericht met de melding: de installatie is voltooid. U de USB-stick verwijderen.
  6. Schakel uw apparaat Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) opnieuw in. Selecteer bestemming. Selecteer opties. Selecteer kaartinstellingen. Selecteer kaartpictogrammen.
  7. Stel de optie "SpeedcamUpdates" in op aan om de flitser pictogrammen op de kaart weer te geven.
  8. Ga met behulp van pijltjestoetsen terug naar het menu-item "waarschuwingen" en Activeer "waarschuwingspunten". Sinds nu krijg je een audio waarschuwing wanneer je naar de flitser gaat. De flitser wordt ook op de kaart weergegeven.
  9. Zodra u op de kaart bent. Raak de Boton met de naam bestemming aan.
  10. Selecteer nu POI-kaartinstellingen.
  11. Selecteer nu de pijl naar rechts in de optie: speciaal doelpictogram
  12. Kijk voor de SpeedcamUpdates categorie pictogram en schakel deze in staat om te worden weergegeven op de kaart.


 

KLANT REACTIES

Lotte W.

Geweldige service! Ik heb de gegevens voor mijn Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) ontvangen en kon mijn GPS-kaart direct bijwerken. De kwaliteit van de gegevens is uitstekend en mijn navigatiesysteem werkt nu perfect. Ik ben zeer tevreden met de snelle en

Lotte X.

Geweldige service! De gegevens die ik ontving voor het bijwerken van de GPS-kaart van mijn Dacia MediaNav - Evolution 2 (MN2) waren van uitstekende kwaliteit. Nu kan ik zonder problemen navigeren en genieten van mijn rit. Bedankt!

Lotte N.

De gegevens die ik heb ontvangen voor het bijwerken van de kaart van mijn Opel MediaNav - Evolution 2 (MN2) waren van uitstekende kwaliteit. De service die ik heb ontvangen was snel en efficiënt. Ik ben zeer tevreden met de diensten die deze website biedt